E1 Cut Blue

593,10 €

Inovovaná multifunkčná prilba pre turistické endurá.

Veľkosť
Množstvo

Prilba SCHUBERTH E1

SCHUBERTH E1 je prilba pre Enduro jazdca. Má prvotriedne prepracovaný aerodynamický tvar a je veľmi tichá. Samozrejmosťou je odnímateľný a umývateľný interiér. Je vybavená uzatvárateľnými ventilačnými otvormi, ktoré sú vybavené odnímateľným a umývateľným filtrom, ktorý vyčistí vzduch v prašnom prostredí.

E1 je vybavená dvomi integrovanými anténami pre zvýšenie príjmu FM rádia a Bluetooth. Využitie najnovšej komunikačnej technológie Cardo, Bluetooth® SRC-System slúži ako interkom s ostatnými jazdcami. Možnosť pripojenia k jednotke GPS, k MP3 prehrávači alebo na pripojenie mobilného telefónu pre navigáciu, počúvanie hudby alebo telefónnych hovorov. SCHUBERTH SRC-Systém sa predáva samostatne.

Funkcia:

Interiér prilby bol navrhnutý s menším počtom švov a univerzálnejším strihom výstelky.
Vylepšené EPS s integrovanými anténami pre SRC-Systém, ktorý zlepšuje dosah rádia a Bluetooth.
Micro-lock remienok na upnutie s posuvnou prackou.
Vylepšený západkový mechanizmus plexi.
Integrovaná slnečná clona.
Pre tento rok sa jazdci dočkali podarených farebných kombinácií, ktoré vznikli v novom dizajnovom centre.

Škrupina:

Škrupina je ponúkaná v dvoch veľkostiach XS-M, L-2XL. Je vyrobená použitím typického procesu lisovania, vďaka tomu umožňuje vysokú stabilitu a nízku hmotnosť.
Materiál: STRONG vlákno, prilba je vyrobená zo sklenených vlákien so špeciálnou živicou, ktorá sa pridáva a stláča vo vákuu pri vysokom tlaku, vďaka ktorému vznikne prilba, ktorá je mimoriadne robustná.

EPS:

EPS penová vložka má modulárnu konštrukciu pre zaistenie optimálneho tlmenia nárazov. Táto konštrukcia zaručuje lepšie vstrebávanie a rozloženie síl, optimálne tlmenie nárazov.

Výstelka:

Špeciálna výstelka prilby bola vyvinutá v súlade s konceptom SCHUBERTH Comfort Fit, ktorý zabezpečuje, aby prilba pohodlne a bezpečne sedela na hlave vo všetkých situáciách. Kombinácia starostlivo vybraných materiálov Coolmax a Thermocool zaisťuje, aby výstelka odvádzala vlhkosť a pri vyššej okolitej teplote mala chladiaci efekt.

Ventilácia:

Vďaka konštrukcii ventilačných otvorov sa prívod čerstvého vzduchu zvyšuje až o 60%. Kombinácia viaccestných kanálov (hlava / brada / ústa) v kombinácii s EPS penovou vložkou zaisťuje, že čerstvý vzduch je účinne rozvádzaný v celej oblasti hlavy.

Anti-Roll-Off System (AROS) bol špeciálne vyvinutý ako bezpečnostný prvok a je začlenený do každej prilby SCHUBERTH. To zaisťuje, že prilba nemôže zísť z hlavy, keď je uzavretá a remienok správne nastavený. Nebezpečenstvo je minimalizované v dôsledku malého uhla náklonu.

Plexi:

Mechanizmus EasyChange umožňuje meniť priezory veľmi rýchlo a jednoducho, bez použitia náradia. Pozícia City = Mikroventilácia ponúka maximálnu ventiláciu na cestách pri nižších rýchlostiach. Pinlock fólia chráni plexi proti zahmlievaniu.

Prilba E1 je certifikovaná podľa noriem DOT a ECE.

4439333360