Journey 42 vrchný kufor - recon antracit

172,50 €

Vodeodolný a vhodný na prilbu. Na upevnenie na hliníkové nosiče Hepco & Becker, Easyrack a rúrkové nosiče na batožinu vhodné pre horné kufre.

vonkajšie rozmery: 33,5x55x42

vnútorné rozmery: 28x50x31

Množstvo

Modelová rada Journey je vyššia triedo turistických kufrov s elegantným desingoma vysokým vužitím. Množstvo objemových variant a pevná a robustná konštrukcia si našli množstvo zákazníkov v tride GT alebo aj SportTouring. Ako svoje vlastne si tuto radu osvojili a dali do originálnych katalógov aj známe značky ako napríklad Buell a mnoho iných. Tým že sa líšia od Talianského desingnu konkurencie, vytvorili svoju vlastnu exklusívnu skupinu spokojných užívateľov. Z bohatej ponuky si určite vyberiete aj vy a zaručujeme Vám 10 ročia overenú spokojnosť. 

vhodné na prilbu a ďalšie

Vhodný pre takmer všetky nosiče kufrov Hepco & Becker (rúrkový nosič kufrov, nosič kufrov Alurack, nosič kufrov Easyrack)

vrátane vložky na kľúč a zámku

vodotesný vďaka špeciálnemu tesneniu vo veku

rovnakým kľúčom k už existujúcim prípadom.

Pri objednávaní prosím zadajte číslo kľúča do poľa pre komentár.

K dispozícii je voliteľné príslušenstvo

Snímateľný poťah; podľa potreby možno nalakovať farbou vozidla

Odporúčané zaťaženie: 3 - 5 kg v hornom kufri (Vezmite prosím na vedomie informácie o konkrétnom modeli pre príslušný nosič, ako aj údaje o výrobcovi motocykla. Ťažká batožina by sa spravidla nemala prepravovať v hornom kufri, ale v bočných kufroch alebo v taške na nádrž.

610285 00 04